Diablo® III

merhaba battle.net

değerli battle ne çalışanları şimdi bu yazıyı siz gördügünüzde hangi dilde olduğunu bile bilmiyorsunuzdur. bende forumun neresine yazacağımı bilmiyordum. çünki dil seceneği olarak sadece ingilizce var kanımca belki baska diller de var ama Türkçe yok tıpki oyundaki gibi. oyun birçok dilde var lakin Türkçe olarak yok. ben oyunu Türkiyeden lisanslı olarak alan bir çok kişiden biriyim. dünyada ençok konuşulan 3 dil olan Türkçe siz değerli oyun yapımcıları tarafından es geçilmiş durumda. CRYSIS oyunu Türkçe ve ben oyunda oldukça zevk alarak oynadım ve oynamaya devam ediyorum. sizden bu oyunun en azında alt yazı seceneğı olarak türkçe bir yama çıkarmanızı umut ediyorum. bu arada son bişey daha oyunu oynamak istiyorum lakin serverlarınız dolmuş avrupadaki. asya ve amerika kıtasına baglanabiliyorum ama karakterim orda görünmüyor ve bu çok saçma. bir saçmalık da para verip oyunu oynayamamak. benim gibi düşünün benim tanıdığım en az 20 arkadaşım var bu oyunu oynayan şu anda. bu sadece benim arkadaşlarım. sizden son ricam Türkiyede kaç kişi oyunu orjinal almış bir bakmanız ve bize bir çözüm sunmanız.
Reply Quote
Değerli Battle Net çalışanlari size birşet sormak istiyorum. Bügün oyuna yaptığım karakterimle girdiim ve çıktım. Daha sonra oyuna girdiğimde karakterim gözükmedi. Tabiki karakterimi silmedim. Sizden bu durumu çözmenizi rica ediyorum. Size iyi günler dilerim.
Reply Quote
06/15/2014 07:16 AMPosted by Gray
Değerli Battle Net çalışanlari size birşet sormak istiyorum. Bügün oyuna yaptığım karakterimle girdiim ve çıktım. Daha sonra oyuna girdiğimde karakterim gözükmedi. Tabiki karakterimi silmedim. Sizden bu durumu çözmenizi rica ediyorum. Size iyi günler dilerim.

--------------------------------------------
Translation

Dear Battle Net employees,

I would like to ask you something. I have opened the game today, created a character and exit the game. When I entered the game later on my character was not there, disappeared. Surely I have not deleted it. I would like you to solve this issue.

Regards,
----------------------------------------------
Gray,

Oyuna girerken kullandığınız BattleNet Launcher adlı uygulamanın sol tarafında "Play" düğmesinin hemen üzerinde sunucu seçimi için kullanabileceğiniz bir açılır kutu mevcut. Düşük pinlerle oynayabilmek için bu kutuyu kullanarak bulunduğunuz bölgeye göre bir seçim yapmanız gerekiyor. Büyük olasılıkla karakterinizi farklı bir sunucuda açtığınız için göremiyorsunuz. Sunucuları tek tek kontrol ederek karakterinizi bulabilir veya bulunduğunuz bölgeye uygun bir seçim yaparak yeni bir karakter ile tekrar başlayabilirsiniz.

İyi eğlenceler,
--------------------------------------------
Translation of my reply

Gray,

On the left side of the BattleNet launcher, just above the "Play" button, there is a server selection dropbox. You need to make a selection appropriate for the region you are playing in to be able to enjoy lower pings. You have most likely selected a different server from that dropbox and for this reason you are unable to see your character. You can either check each server, one by one, to find your character or you can pick an appropriate server for the region you are playing in and create a new character.

Have fun,
-------------------------------------------

Karışıklığı önlemek adına; Blizzard ile herhangi bir bağlantım bulunmamakla birlikte Blizzard çalışanı da değilim.
For clarification; I have no connection whatsoever with Blizzard and I'm not a Blizzard employee.
Edited by Rialian#2782 on 6/24/2014 6:32 PM PDT
Reply Quote

Please report any Code of Conduct violations, including:

Threats of violence. We take these seriously and will alert the proper authorities.

Posts containing personal information about other players. This includes physical addresses, e-mail addresses, phone numbers, and inappropriate photos and/or videos.

Harassing or discriminatory language. This will not be tolerated.

Forums Code of Conduct

Report Post # written by

Reason
Explain (256 characters max)
Submit Cancel

Reported!

[Close]